شرکت باهوران ، پیشرو در ارائه محصولات مدرن ساختمانی می باشد و در ارائه محصولات نوین داخلی ( بلوک سبک هبلکس AAC ) پیشتاز است . شرکت باهوران با داشتن تجربه ی سال ها فعالیت ، در زمینه عرضه و فروش انواع مصالح ساختمانی نوین ؛ آماده ی ارائه بهترین مصالح ساختمانی از جمله بلوک سبک هبلکس ، چسب مخصوص هبلکس ، انواع بست هبلکس شامل : بست تخت ، بست ال ، بست کرکره ای و رادیکالی ، به شما همراهان گرامی می باشد . هدف اصلی مجموعه ی باهوران و مدیران مجرب آن ، عرضه ی محصولات با کیفیت بالا و مقرون به صرفه می باشد .

در همین راستا اقدام به ارائه محصولاتی همچون ( بلوک سبک هبلکس AAC ) بلوک سبک بتنی ، بلوک سبک هبلکس ، پودرآلومینیوم ، اتصالات هبلکس شامل بست کرکره ای ، بست رادیکالی ، بست تخت ، بست ال نموده است . این محصولات به دلیل وجود مزایای کاربردی فراوانی که دارند به یکی از پر کاربرد ترین محصولات ساختمانی جهان مبدل شده اند .

بلوک هبلکس از مدرن ترین مصالح نوین ساختمانی می باشد که امروزه از محبوبیت فراوانی در میان مهندسان و معماران برخوردار است .

چسب بلوک هبلکس ، همان ملات بلوک هبلکس می باشد که بلوک ها را به یکدیگر بند می کند . این چسب به صورت پودری می باشد و کار با آن بسیار آسان است .

اتصالات بلوک هبلکس که شامل بست رادیکالی ، بست کرکره ای ، بست تخت و بست ال می باشد از جمله پرکاربردترین اتصالات بلوک هبلکس می باشد .

پودرآلومینیوم از دیگر محصولات پرکاربرد در حوزه صنعت ، ساختمان و .. می باشد که مجموعه باهوران مبادرت به عرضه این محصول شگفت انگیز نموده است . پودرآلومینیوم به دلیل مزایای بسیاری که دارد ، در زمینه های مختلف از جمله تولید بلوک سبک ، مواد منفجره ، تولید رنگ پوششی ، وسایل بهداشتی و … استفاده می شود .

برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با کارشناسان ما تماس حاصل نمائید .

مجموعه باهوران آماده ارائه بهترین خدمات و با کیفیت ترین محصولات به شما مشتریان عزیز می باشد .

بلوک سبک هبلکس AAC

مجموعه باهوران

مجموعه باهوران ارائه دهنده محصولاتی با کیفیت از جمله بلوک هبلکس ، اتصالات هبلکس ، چسب مخصوص هبلکس ، پودرآلومینیوم ، گلوله فولادی می باشد . همچنین ارسال محصولات به سراسر کشور امکان پذیر است . برای سفارش محصولات و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمائید .

با ما همراه باشید . . . !

آدرس :
تهران ، ورامین ، خیرآباد ، مقابل اداره مخابرات
شماره تماس :
09127910460 – 02136234340
ایمیل :
bahoouran@gmail.com
بلوک هبلکس

بلوک هبلکس ، که به نام بلوک AAC هم شناخته می‌شود ، در واقع یک نوع بلوک بتنی سبک با تخلخل بالا است . این نوع بلوک‌ها در گروه ...

چسب هبلکس

حالت فیزیکی چسب هبلکس به صورت پودر می باشد و رنگ آن سفید یا خاکستری است . بلوک هبلکس توسط ملات خشکی که به اصطلاح ...